fbpx

Groene vingers gezocht

Heb jij groene vingers en vind je het leuk deze meneer (37) te helpen om wat van zijn nieuwe tuin te maken? Meneer is recentelijk verhuisd en heeft nu een tuin. Hij heeft noot eerder een tuin gehad en weet niet zo goed wat hij er mee moet. Hij kan er helaas zelf niet zoveel in werken, door beperkingen na een ongeluk. Er moet gras weggehaald en de bomen gesnoeid. En wie weet heb jij nog leuke inspiratie om er wat moois van te maken? Er zijn foto’s beschikbaar.

Frequentie:  Een of twee keer

Benodigdheden: meneer heeft geen tuingereedschap

This request is also suitable for Arabic speaking neighbours. 

Buurt
Nieuw-West
Slotermeer Noord-oost
Type
Praktische hulp
Herhaling
Eenmalig
Referentie
27472
  • Fijn dat je wilt helpen! Je reactie is doorgestuurd naar ons helpdeskteam. Je hoort zo snel we kunnen van ons of- en hoe je de vraag kan oppakken.
  • Oeps, er ging wat mis. Je reactie is niet ontvangen. Probeer het nog een keer of neem contact op met [email protected] als dit blijft gebeuren. Dan koppelen we je handmatig aan deze vraag.
  • Leuk dat je zo enthousiast bent, maar je hebt al eerder gereageerd op deze vraag. Je hoort zsm van ons of je deze vraag kan oppakken. Misschien staat er nog een andere leuke vraag voor je tussen?
  • Wat leuk om te weten waarmee je een buur zou willen helpen. We maken graag eerst even kennis met je voordat we je inzetten. Je krijgt binnenkort een belletje of mailtje van ons voor een kennismakingsgesprek. Daarna kunnen we je matchen aan deze- of een soortgelijke vraag.

Wat je altijd van ons mag verwachten

Deze vraag is goed doorgevraagd door het Burennetwerkteam.

Je kunt de vraag altijd weer doorgeven aan het netwerk van goede buren.

Maak je je zorgen over iemands situatie na je afspraak? Wij staan klaar om met je mee te denken.

Of lijken deze burenvragen je wat?

Rit: 6 juli van OLVG West naar huis

Mevrouw heeft op 6 juli om 15.00 uur een afspraak in het OLVG West. RMC brengt haar erheen. Wil jij haar na afloop...

Veelzijdige buur zoekt aanspraak

Deze bijzonder vriendelijke meneer (82) is vroeger zelf vrijwilliger geweest, maar is nu voor zichzelf op zoek naar...

Twee banken naar het grofvuil

Mevrouw (70) heeft hulp nodig bij het verplaatsten van 2 zware banken en een kleine koelkast. Deze moeten naar de...